Вартість деякого товару становила 160 грн. Спочатку вартість збільши- лася на 20 % , а потім

зменшилася на 10 %. Якою стала вартість товару після цих змін? На скільки відсотків змінилася початкова ціна? Срочно!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Звягин Леша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

160 * 1,2= 192 грн стала ціна після збільшення на 20%

192 грн - 100%

х   грн   - 10%

х= 192 *10% : 100%= 19,2 грн це складає 10%

192 - 19,2= 172,8 грн  стала вартість товару після цих змін

172,8 : 160 * 100%= 108 %

108% - 100% = 8 %на стільки відсотків змінилася початкова ціна