№7 Ціна товару становила 140 грн. Спочатку його ціну підвищили на 20%, а потім знизили на 25%.

Якою стала ціна товару після цих змін? На скільки відсотків змінилася початкова цiна? ПОЖАЛУЙСТА НУЖНО СРОЧНО С ПРОПОРЦИЕЙ

Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Вика.

Пошаговое объяснение:

140 - 100%

х - 120%

х= 140×120/100=168 грн - коли підвищили ціну

168 - 100%

х - 75%

х= 168×75/100=126 грн - коли знизили ціну

126 - 100%

140 - х

х = 140×100/126= 111,1 %

111,1%-100%=11,1 %

відповідь : ціна знизилася на 11,1%