70 44036 05. (1 бал) Ціна товару зросла зі 110 до 165 грн. На скільки відсотківзросла ціна

товару?АБГB.25%50%55%60%6. (2бали) Учні 6-го класу відвідують гуртки: математичний 10учнів, літературний — 12 учнів, туристичний — 8 учнів, музичний — 6учнів. Побудуйте за цими даними кругову діаграму.7. (2 бали) Сонечко під час виступу на арені циркуЦуценяткопробігає по колу арени 10 разів, долаючи при цьому відстань, щоприблизно дорівнює 408 м. Знайдіть площу арени цирку. (п= 3)8. (3 бали) Шафа коштувала 160 грн. Спочатку її ціну знизили на10%, а потім підвищили на 25%. Якою стала ціна шафи після цихзмін? На скільки відсотків змінилася початкова ціна?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитричева Елизавета.

Ответ:

Только с 5 и 8 помогу.

5. 50%

8. 160 - 16(10%) = 144

144 + 25% = 180

180 - 160 = 20.

20 от 160 =0.125 * 100 = 12.5% на столько % сменилась