Знайдіть площу круга якщо 5 восьмих довжини його кола дорівнює 157 см. Пять восьмих через риску

знизу

Ответы на вопрос

Отвечает Ердос Ерасыл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

довжина кола = 2пr ⇒

(5/8)2пr=157

(5/4)пr=157

r=4*157/(5п)

s=пr²=п4²*157²/(5²п²)=16*24649/(25)п=15775,36/п≈15775,36/3,14=5024 см²