Площа прямокутної ділянки 400 м а ширина 20 м. Довжину ділянки збільшили на 20 м. Яка площа нової

ділянки

Ответы на вопрос

Отвечает Кожевников Данил.

Ответ:

800м²

Пошаговое объяснение:

400:20=20(м) - довжина  І ділянки

20+20=40(м) - довжина нової ділянки

40*20=800(м²) - площа нової ділянки