Довжина прямокутної ділянки на 50 м більша від ширини, а її периметр дорівнює 180 м. Ширина цього

прямокутника є стороною сусідньої ділянки квадратної форми. На скільки площа прямокутної ділянки більша за площу квадратної? 2) резервуар має довжину 12 м і ширину 5 м. Об’єм резервуара 300 м³. а) Яка висота цього резервуара? б) Скільки л води вміщує цей резервуар? в) Якщо відкачувати з резервуара по 500 л за день, за скільки днів резервуар спорожніє?

Ответы на вопрос

Отвечает Коткин Ярослав.

Ответ:

1) на 1000 кв.м

2) а)высота 5 м

   б) 300000 литров

3) за 600 дней

Пошаговое объяснение:

1)длина х+50 м

ширина х м

Периметр 180 м

Р = (а+b)*2

(х+50+х)*2=180

(2х+50)*2=180

4х+100=180

4х=180-100

4х=80

х=20

длина 20+50=70м

ширина 20м

S=a*b

Площадь квадратного участка 20*20=400 кв.м

Площадь прямоугольного участка 20*70=1400 кв.м

1400-400=1000 кв.м

2) V = a*b*c

300=12*5*х

300=60х

х=5

высота = 5м

1 куб.м = 1000л

300 куб.м=300000л

3) 300000:500=600 дней