Довжина прямокутної ділянки, що межувала з болотом, була на 140 м бiльша за ширину. Після

осушувальних робіт довжину і ширину ділянки збільшили на 40 м, і тоді довжина дiлянки стала i у 2 рази більша за ширину. Знайди площу нової срочно плис ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарев Макс.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

пусть ширина была Х

тогда длина Х +140

стала Х +40 - ширина

и Х +140+40 - длина

получили, что Х +180 = 2 ( Х +40)

Х +180 = 2 х +80

х = 100 м - ширина

длина х +180 = 280 м

Площадь 280*100 = 28 000 м2