1. Розв’яжи задачу. Ширина ділянки прямокутної форми 30 м, а довжина – у 3 рази більша. Обчисли

площу й периметр цієї ділянки. 2. Розв’яжи задачу. Із однієї ділянки зібрали 8 мішків картоплі, а з другої – 12 таких мішків. Маса всієї зібраної картоплі 1400 кг. Скільки кілограмів картоплі зібрали з кожної ділянки окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Чубиев Виталий.
1) 30*3=90 м довжина ділянки
Площа = Довжина*ширина = 90*30=2700 м
Периметр = 2 *(довжина + ширина) = 2 * (90+30)= 2*120= 240 м

2) 8+12=20 мішків зібрали з двох ділянок
20м=1400кг
1м=1400:20=70кг маса одиного мішка

8*70=560 кг зібрали з першоі ділянки
12*70=840 кг зібрали з другоі ділянки