Площа прямокутної ділянки в 3 рази більша за площу квадратної ділянки, сторона якої дорівнює 10

м.Чому дорівнює периметр прямокутної ділянки, якщо її довжина складає 20 м ?

Ответы на вопрос

Отвечает Сургучёва Елизавета.
Площа квадратної ділянки дорівнює
S=a^2=10^2=100 м
Якщо площа прямокутної дылянки в 3 рази більша тоді вона дорівнює 300м
Знайдемо довжину іншої сторони через формулу площі прямокутника
S=ab
b=S/a=15м
Тепер знайдемо периметр прямокутника
P=(a+b)*2=(15+20)*2=70 м