Срочно!!! В опуклому многокутнику сума кутів дорівнює 1080°. Знайдіть кількість його сторін і

діагоналей. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лобов Ярослав.

Ответ:

8

Пошаговое объяснение:

180°(n - 2) = 1080°

n - 2 = 1080° : 180° =  6

n = 6 + 2 = 8

n = 8