Кількість теплоти, яку робоче тіло одержує від нагрівника, становить за цикл 240Дж, а яку віддає

холодильнику - 150 Дж. Визначити ККД двигуна та виконувану ним роботу.

Ответы на вопрос

Отвечает Татаринова Ира.

Ответ:

37.5%

Объяснение:

n=Qнаг - Qхол / Qнаг * 100процентов

n= 240-150 /240 *100процентов =3/8*100 проц =37.5%