Робоче тіло теплового двигуна за 10 с роботи отримало від нагрівника 500 кДж теплоти та виконало

роботу 200 кДж. Який ККД такого двигуна? Яку кількість теплоти щосекунди віддавав двигун холодильнику?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бутчик Вася.

n=Q1-Q2/Q1•100%=500-200/500•100%=60%

КПД теплового двигуна

Q2=Q1-n•Q1=Q1•(1-n)=500•(1-0.6)=500•0.4=200

и за секунду отдаёт ДЖ