ККД теплового двигуна дорівнює 30 % . Яку кількість теплоти робоче тіло цього двигуна передає

холодильнику, отримавши від нагрівника 80 кДЖ енергії?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Елизавета.
Кпд=Q1-Q2/Q1  
Q2=Q1*кпд=80кДж* (1-30/100)=80000*0,7=56000=56кДж