Кількість теплоти, яку робоче тіло одержує від нагрівника, становить зацикл 360 Дж, а яку віддає

холодильнику — 236 Дж. Визначте ККД дви-гуна та виконувану ним роботу.

Ответы на вопрос

Отвечает Чанцев Кирилл.

Ответ:

34%     122,4 Дж

Объяснение:

Q1=360 Дж    Q2=236 Дж    n=?    A=?

===

n=(Q1-Q2)/Q1=(360-236)/360=0.34

A=n*Q1=0.34*360=122.4 Дж

==========================