Replom2 1 В опустому многокутнику чотири кути рівні і дорівнюють 100, а сумарети кутів — 320.

Скільки кутів у цьому многокутнику?Мен із них на 35 бітьве​

Ответы на вопрос

Отвечает Самойленко Варя.

Ответ:

n = 6

Пошаговое объяснение:

180° × ( n - 2 ) = 100° × 4 + 320°

180° × ( n - 2 ) = 720°

n - 2 = 720° ÷ 180°

n - 2 = 4

n = 4 + 2

n = 6