На складі було 4850 т вугілля . Першого дня продали 2/5 усього вугілля , другого дня 0,6 остачі

Решту продали продягом двох наступних днів, причому за четвертий день продали в 2 рази менше, ніж за третій. Скільки тони вугілля продавали кожного дня ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Матчанов Игорь.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4850*(2/5)=1940(I день)    

4850-1940=2910  2910*(6/10)=1746(II день)

2910-1746=1164 {x - IV день}  x+2x=1164   x=388 (IV день)

388*2=776 (III день)