1. У магазині було 1620 м тканини. Першого дня продали 0,3 усієї тканини, другого – 1/5 остачі.

Решту тканини продали протягом двох наступних днів, причому третього дня продали в 4 рази більше, ніж четвертого. Скільки тканини продавали кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Орешников Тёма.

Ответ:

486 (м)  226,8 (м)  726,76 (м)    181,44 (м)

Пошаговое объяснение:

1) 1620*0.3 =  486 (м) - І дня

2) (1620-486)*1/5 =226,8 (м) - ІІ дня

3) 1620-486-226,8 = 907,2 (м) - решта (ІІІ і 4 дн)

4) 907,2 / 5 = 181,44 (м) - 4 дня

5) 181,44*4=726,76 (м)  - 3 дня