Решите задачи пжжжжжжжж 127. Магазин продав за три дні 1776 кг картоплі, причому за другий день

продали у 2 рази більше, ніж за перший, а за третій - у 3 рази більше, ніж за перший. Скільки кілограмів картоплі продавали кожного дня? 128. На теплоході було 240 пасажирів, причому чоловіків було в 3 рази менше, ніж жінок, а дітей стільки, скільки чоловіків і жінок разом. Скільки чоловіків було на те- плоході?

Ответы на вопрос

Отвечает Настин Алмаз.

Ответ:

127.х+2х+3х=1776

6х=1776

х=1776:6

х=296кг-в 1 день.

2х=2*296=592кг-во 2 день.

3х=3*296=888кг-в 3 день.

128.Пусть мужчин было х, тогда женщин 3х, а детей х+3х=4х. Всего 240 человек ,т. е.

х+3х+4х=240

8х=240

х=30

Мужчин было 30 человек, женщин было 3*30=90 человек, детей было 4*30=120 человек

Пошаговое объяснение:

Отвечает Кириенко Михаил.

:

Ответ:

Розв’язання

Нехай x кг картоплі продали за перший день, за другий день 2x кг, а за третій день 3x кг.

Всього за три дні продали 1776 кг. Складаємо рівняння:

x + 2x + 3x = 1776;

6x = 1776;

x = 1776 : 6;

x = 296;

2 · 296 = 592 (кг) — картоплі продали за перший день;

3 · 296 = 888 (кг) — картоплі продали за третій день.

Відповідь: 296 кг за перший день, 592 кг за другий день, 888 кг за третій день.

Пошаговое объяснение