Магазин продав за три дні 1776 кг картоплі, причому за другий день продали у 2 рази більше, ніж за

перший, а за третій у 3 рази більше, ніж за перший.Скільки кілограмів картоплі продавали кожного дня.

Ответы на вопрос

Отвечает Фетисова Тоня.

1776 / 3 = 592 (кг) - другий день 
592 / 2 = 296 (кг) - перший день
296 * 3= 888 (кг) - третій день
-----------------------------------------------
або

1776 / 2 = 888  (кг) - третій день
888 / 3 = 296  (кг) - перший день
296 * 2 = 592  (кг) - другий день