3) зі складі вивезли 1 дня 12,8т вугілля, а 2дня – 75% тієї кількості, яку Вивезли за 1 день, а 3

дня - у 2 рази менше того, що вивезли за перші 2 дні.Кількість вивезеного вугілля за 3 дні становила 16% усього вугілля, що булона складі. Скільки вугілля було спочатку на складі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Акатьева Кристина.

Ответ:

210

Пошаговое объяснение:

Количество вывезенного угля во 2-й день:

(12,8·75%)/100%=(12,8·3)/4=3,2·3=9,6 т

Количество вывезенного угля в 3-й день:

(12,8+9,6)/2=22,4/2=11,2 т

Исходное количество угля на складе:

((12,8+9,6+11,2)·100%)/16%=3360/16=210 т