За чотири дні зі складу вивезли 4060 т вугілля. Першого дня вивезли 2/7 усього вугілля ,другого дня

20%решти ,третього в 1 цілу 1/2 більше ніж другого.Скільки тон вугілля вивезли четвертого дня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Торощина Кристина.

Ответ: 1450т

Пошаговое объяснение:

1 день - 4060 / 7 * 2 = 1160т

2 день - (4060 - 1160) / 100 * 20 = 580т

3 день - 580 * 1,5 = 870т

4 день - 4060 - 1160 - 580 - 870 = 1450т