Знайти основи трапеції , якщо одна з них у 4 рази більша від іншої , а середня лінія дорівнює 8см


Ответы на вопрос

Отвечает Дятлова Вероника.

Відповідь:

Якщо середня лінія 8 см то сума основ 16 тому

якщо 1-х то друга 4х Маємо рівняння:

4х+х=16 - 5х=16

х=3.2 - перша основа

3.2*4=12.8 - друга основа

Покрокове пояснення: