Трикутники АВС і А1В1С1 подібні. Площа трикутника А1В1С1 у 16 разів більша за площу трикутнику

АВС. Сторона А1В1 = 8 см, знайдіть сторону АВ.

Ответы на вопрос

Отвечает Бакулин Егор.

Ответ:

Объяснение:

s1/s=k^2

A1b1/ab=k

s1=16s

16s/s=k. K=16

8/ab=16

ab=0,5