СРОЧНО!!! ДАЮ 50 БАЛОВ Кола з центрами в точках О1 і О2 мають зовнішній дотик у точці А. Знайдіть

радіуси цих кіл, якщо вони відносяться як 3 : 4, а відстань між центрами кіл дорівнює 14 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Розанов Дмитрий.

Ответ:

6 см,  8 см.

Объяснение:

r/R = 3/4

r=3x см

R=4x см

3х+4х=14;  7х=14;  х=2

r=3*2=6 см

R=4*2=8 см