1.Відстань між центрами двох кіл О1O2 = 9 см. Визначте взаємне розміщення цих кіл, якщо їх радіуси

дорівнюють: 1) r1 = 6 см; r2 = 3 см; 2) r1 = 7 см; r2 = 4 см; 3) r1 = 2 см; r2 = 5 см. 2.Два кола мають зовнішній дотик. Відстань між їх центрами 24 см, Знайдіть радіуси кіл, якщо один з них у тричі більший за інший. 3. Два кола мають зовнішній дотик. Відстань між їх центрами 18 см. Знайдіть радіуси кіл, якщо вони відносяться як 4:5. решите пожалуста, 70 баллов даю заранее спасибки!)

Ответы на вопрос

Отвечает Суслина Дарья.

Ответ:

зовнішній

Объяснение:1. 3+6=9 зовнішній дотик, 2). дві точки перетину т.я. 7+4=11 більше 9, 3) 2+5=7 менше 9-ти точки перетину не має.

2. дотик зовнішній, отже 3+1=4, 24:4=6 6см і 6*3=18см

3. 5+4=9, 18:9=2, 4*2=8см, 5*2=10см