Сторони паралелограма дорівнюють 10 см і 15 см, а одна з висот дорівнює: 1)6см ; 2) 12cм, знайдіть

другу висоту паралелограма. Скільки розв'язків у кожному випадку має задача?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сульжик Влада.

Ответ:

Площа паралелограма S=a*h.

1. Нехай висота проведена до сторони 10 см, тоді S=10*6=60 см², а друга висота h=60:12=5 см.

або

2. Нехай висота проведена до сторони 12 см, тоді S=12*6=72 см², а друга висота h=72:10=7,2 см.