Знайдіть кути, утворені при перетині двох прямих, якщо різниця двох із них дорівнює 38°.


Ответы на вопрос

Отвечает Пивовар Даниэлла.

Відповідь:

х-1кут

х+38-2кут

х+х+38=180

2х=180-38

2х=142

х=142/2=71°     1кут

71+38=109°       2кут

Пояснення: