Дано точки А(–1; 0; 2) та В(1; –1; 1). Координати точки, розташованої на осі аплікат та

рівновіддаленої від точок А та В, будуть такими

Ответы на вопрос

Отвечает Лунёв Иван.

Ответ: C=(0;0;1)

Объяснение:

Если точка C находится на оси апликат, то ее ордината и aбсциса равны 0

=> C(0;0;z) => CA²=(0-(-1))² +0²+(z-2)² =z²-4z+4+1= z²-4z+5

CB²=(0-1)²+(0-(-1))²+(z-1)² =1+1+ z²-2z+1 =z²-2z+3

CB=CA => z²-4z+5 = z²-2z+3 =>2z=2

=> z=1

=> C=(0;0;1)