Розв'яжи задачу. Швидкість катера у стоячій воді 23,7 км/год, а швидкість течії річки – 1,8

км/год. Знайти відстань, яку пропливе катер за 1,5 год руху за течією річки і 2,5 год руху проти течії річки.

Ответы на вопрос

Отвечает Абдыманап Дияр.

Відповідь:

Відповідь :  38,25 км - пропливе катер за 1,5 год за течією річки; 54.75 км - пропливе катер за 2,5 год проти течії річки.

Покрокове пояснення:

1) 23,7+1,8=25,5 км/год - швидкість катера за течією річки

2) 23,7-1,8=21,9 км/год - швидкість катера проти течії річки

3) 25,5*1,5= 38,25 км - пропливе катер за 1,5 год за течією річки

4) 21,9*2,5= 54.75 км - пропливе катер за 2,5 год проти течії річки

Отвечает Драгомир Алина.

1) 23,7+1,8=25,5 км/год - за течією

2) 23,7-1,8=21,9 км/год - проти течії

3) 25,5*1,5= 38,25 км - за 1,5 год за течією

4) 21,9*2,5= 54.75 км - за 2,5 год проти течії

Відповідь: 54.75 км - за 2,5 год проти течії, 38,25 км - за 1,5 год за течією