!!!!СРОЧНО!!!! Розв’яжи задачу, склавши рівняння:Катер за течією за 8 год. проплив таку ж

відстань, яку пропливає за 9 год. проти течії. Швидкість течії річки дорівнює 2 км/год. Обчисли швидкість катера у стоячій воді.Дати відповідь:Швидкість катера у стоячій воді дорівнює __ км/годСкільки кілометрів проти течії проплив катер? __ к/м​

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Альфинур.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - скорость катера, км/ч.

8(x+2)=9(x-2)

8x+16=9x-18

9x-8x=18+16

x=34 км/ч - скорость катера.

9(34-2)=9·32=288 км проплыл катер против течения.

Ответ:

Скорость катера в стоячей воде равна 34 км/ч.

288 км проплыл катер против течения.