Розв’яжи задачу, склавши рівняння: Катер за течією за 3 год. проплив таку ж відстань, яку

пропливає за 6 год. проти течії. Швидкість течії річки дорівнює 1 км/год. Обчисли швидкість катера у стоячій воді. СРОЧНО!​

Ответы на вопрос

Отвечает Шеметова Алёна.

Ответ:

4 км/ч; 18 км

Пошаговое объяснение:

9(x-2)=3(x+2)

9x-18=3x+6

9x-3x=6+18

6x=24

x=24:6

x=4

3(x+2)=3*(4+2)=3*6=18