Катер проплив 1,5 год проти течії річки та 2,4 год - за течією. Власна швидкість катера 22,4

км/год, а швидкість течії річки - 1,6 км/год. На скільки більше кілометрів катер проплив за течією річки, ніж проти течії?Катер проплив 1,5 год проти течії річки та 2,4 год - за течією. Власна швидкість катера 22,4 км/год, а швидкість течії річки - 1,6 км/год. На скільки більше кілометрів катер проплив за течією річки, ніж проти течії?

Ответы на вопрос

Отвечает Смоляр Женя.

Ответ:

26,4

Пошаговое объяснение:

1. 22,4+1,6=24 ( км|год) швидкість катера за течією.

2. 22,4-1,6=20,8 ( км|годин) швидкість катера проти течії.

3. 24×2,4=57,6 ( км ) проплив катер за течією.

4. 20,8×1,5=31,2 ( км ) проплив катер проти течії.

5. 57,6-31,2=26,4 ( км )

Відповідь: На 26,4 км катер проплив більше за течією.