Одна із сторін прямокутника у тричі довша за іншу а периметр прямокутника 102.4 см. Знайдіть

довжини сторін прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Лохматова Виктория.

Відповідь: Одна сторона = 12,8; друга=38,4

a-x

b-3x

1) 2(a+b) = P

2(x+3x) = 102,4

8x=102,4

x= 12,8 (см)- a

2) 3×12,8=38, 4 (см) - b