Знайдіть площу ромба діагоналі якого дорівнюють 9см і 4 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Есикова Алина.

Ответ:

18см²

Объяснение:

S=1/2*d1*d2

S=1/2*9*4=18см²