Пожалуйста помогите разобраться в этом((((( Очень прошуу!!!! Завдання 1. Знайдіть площу

прямокутника, якщо його сторони дорівнюють 5 см і 3 см. 2. Сторони паралелограма 8 дм, а висота, що проведена до неї, 5 дм. Знайдіть площу паралелограма. 3. Знайдіть площу квадрата, діагональ якого дорівнює 4 см. 4. Діагоналі ромба дорівнюють 13 см і 4 см. Знайдіть площу ромба.

Ответы на вопрос

Отвечает Петрякова Марина.

Ответ:

Объяснение:

1. S = ab

S = 5*3 = 15 см²

2.  S = ah

S = 8*5 = 40 см²

3. S=1/2d²

S = \frac{1}{2}

\frac{1}{2} 4² = 8 см²

4. S = \frac{1}{2}  13 * 4 =  26 см²