Срочнооооооо..... На перід дякую1. Знайдіть площу трикутника зі стороною а і висотою һ,

проведеної досторони, якщо а=10 см, h=6см.2. Знайдіть плошу прямокутного трикутника , катети якого дорівнюють 5 см і12 см.3. Знайдіть площу рівнобедреного прямокутного трикутника , гіпотенуза якогодорівнює 18 см.4. Знайдіть катети рівнобедреного прямокутного трикутника , якщо його плошадорівнює 12.5 см.5. Знайдіть площу ромба, якщо його діагоналі дорівнюють бм і 8 см.6. На стороні АС трикутника ABC позначено точку D так, шо ADDC=1:5.Знайдіть площу трикутника ABD, якшо плоша трикутника ABC-42 см в квадраті

Ответы на вопрос

Отвечает Саратов Денис.

Ответ:

1.30 2.30

Объяснение:

1. S=1/2*a*h

S=1/2*10*6=30

2.S=1/2*a*b

S=1/2*12*5=30