Висоти паралелограма 3 см, 4 см , а його периметр дорівнює 14 см .Обчислити площу паралелограма.


Ответы на вопрос

Отвечает Судейко Виолетта.

S=ah_a=bh_b\Rightarrow \dfrac ab=\dfrac{h_b}{h_a}=\dfrac34

a=\dfrac34b

2(a+b)=2\cdot\dfrac74b=14

b=4

a=\dfrac34b=3