Будь ласка, дпоможіть написати ср. Даю 20б. Буду дуже вдячна 1. Один з кутів паралелограма =47°.

Знайдіть решту кутів. 2. Периметер паралелограма = 112см. а дві його сторони відносяться як 5:3. Знайдіть сторони паралелограма. 3. Кут між бісектрисою тупого кута паралелограма і висотою, проведеною з вершин цього кута = 40°. Знайдіть кути паралелограма. 4. Бісектриса одного з кутів паралелограма ділить його сторону навпіл знайдіть периметр паралелограма, якщо ця сторона дорівнює 'а' см.

Ответы на вопрос

Отвечает Тулегалиев Аслан.
1. 180-47=133°
Ответ: 2 угла по 47°, два угла по 133°
2.
112 \div 2 = 56 \\ 3x + 5x = 56 \\ 8x = 56 \\ x = 7
Стороны: 7*3=21см; 7*5=35см