Обчисліть площу трапеції з основами 9 см і 5 см і висотою 4 см


Ответы на вопрос

Отвечает Қазақ Мансур.

Ответ: 28

Объяснение:

S=h*(a*b)/2=4*(5+9)/2=28

Отвечает Погорелов Максим.

Ответ:28

Объяснение:S = ((a+c)/2) *h