1. Знайти площу трикутника зі стороною 4см та висотою 10см. 2. Знайти площу квадрата, периметр

якого16см.3. Знайти площу трапеції з основами 5см і 15см та висотою 7см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Елизавета.

Ответ:

20 см2    16см2     70см2

Объяснение:

1) 1/2* 4*10= 20см2

2) 16/4 = 4; сторона квадрата

S= 4*4 =16 см2

3) (5+15)/2*7= 70 см2