Площа трапеції дорівнює 195 см², а її висота - 13 см. Знайдіть основи трапеції, якщо вони

відносяться як 1 : 4. Площа лісу має форму трапеції. Обчисліть, скільки дерев загинуло під час лісової пожежі, якщо відомо, що ширина вужчої частини лісу була 4 км, ширшої – 5 км, довжина лісу – 6 км, на 1 км² росло приблизно 110 дерев. Довжина кола, вписаного у прямокутну трапецію дорівнює 15 π см. Обчислити площу трапеції, якщо нижня її основа на 8 см довша за її верхню основу. 4*. У трапеції бічні сторони дорівнюють 19 м і 13 м., а основи трапеції 8 м і 24 м. Знайти площу трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Костюкевич Женя.
1) 195 = ((x + 4x) / 2) * 13

195 = 2.5x * 13

195 = 32.5x

x = 6

Отже, менша основа трапеції дорівнює 6 см, а більша основа - 24 см (оскільки вони відносяться як 1 : 4).
2) a = 4 км
b = 5 км
h = 6 км

S = ((4 + 5) : 2) * 6 = 27 км²

110 дерев : 1 км² * 27 км² = 2970 дерев
3) S = ((a + b) * h) / 2 = ((3.5 + 11.5) * sqrt(119)) / 2 ≈
4) S = ((a + b) * h) / 2 = ((19 + 13) * 15) / 2 = 270
{h=висота трапеції}