Вершини трикутника знаходяться в точках А (2 -2) В (2 2) і С (5 -2) Знайдіть периметр трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Вика.

Ответ:

Для знаходження периметра трикутника, спершу знайдемо відстані між його вершинами за допомогою формули відстані між двома точками в координатній площині (теорема Піфагора):

1. Відстань між точками A і B:

AB = √((x₂ - x₁)² + (y₂ - y₁)²)

AB = √((2 - 2)² + (2 - (-2))²)

AB = √(0² + 4²)

AB = √16

AB = 4

2. Відстань між точками B і C:

BC = √((x₂ - x₁)² + (y₂ - y₁)²)

BC = √((5 - 2)² + (-2 - 2)²)

BC = √(3² + (-4)²)

BC = √(9 + 16)

BC = √25

BC = 5

3. Відстань між точками C і A:

CA = √((x₂ - x₁)² + (y₂ - y₁)²)

CA = √((2 - 5)² + (-2 - (-2))²)

CA = √((-3)² + 0²)

CA = √9

CA = 3

Тепер, коли ми знайшли довжини всіх сторін трикутника, можемо знайти його периметр, який є сумою довжин усіх сторін:

Периметр трикутника = AB + BC + CA = 4 + 5 + 3 = 12

Отже, периметр трикутника ABC дорівнює 12 одиниць довжини.