Площа трикутника на 27 см2більша від площі подібного трикутника. Периметр меншого

трикутника співвідноситься до периметра більшого трикутника, як 4 : 5.  Визнач площу меншого з подібних трикутників.​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

По условию коэффициент подобия к=Р1/Р2=4/5; значит

S1/S2=к²=16/25

Пусть S1=16x;  S2=25x

25x - 16x=27;   9x=27;   x=3 см²

⇒ S1=16x=16 * 3=48 см²  -  это ответ.