Внутрішні кути трикутника відносяться як 2:3:5 знайдіть відношення зовнішніх кутів цього трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Мин Виктория.

Відповідь:

відношення зовнішніх кутів цього трикутника ​5:7:8

Пояснення:

Нехай кути дорівнюють , і , тоді пропорція зберігається (2:3:5).

Сума внутрішніх кутів будь якого трикутника завжди дорівнює 180°.

Складемо рівняння:

2х+3х+5х=180

10х=180

х=180:10

х=18°

А тепер знайдемо градусну міру кожного кута:

2х=2*18=36°

3х=3*18=54°

5х=5*18=90°

(Трикутник виявився прямокутним♥)

Тепер можемо знайти градусні міри зовнішніх кутів:

180-36=144°

180-54=126°

180-90=90°

Тоді відношення їх буде таке:

90:126:144  (поділимо на 18)

5:7:8

Отвечает Аникеева Дарья.

Ответ:

5:7:8

Объяснение:

Знайдемо міри внутрішніх кутів трикутника з рівняння

2х+3х+5х=180;  10х=180;  х=18

∠1=2*18=36°;  ∠2=3*18=54°,  ∠3=5*18=90°

Тоді зовнішні кути мають 180-36=144°;  180-54=126°;  180-90=90°

90:126:144=5:7:8