Кут при вершині рівнобедреного трикутника 22*. Знайдіть кути при основі. Завдання 2. Один із

зовнішніх кутів трикутника дорівнює 158*, а один із кутів трикутника - 57*. Знайдіть решту кутів трикутника. Завдання 3. Гострі кути прямокутного трикутника відносяться як 2 : 7. Знайдіть ці кути. Завдання 4. У прямокутному трикутнику CFO гіпотенуза СО дорівнює 42см, кут О дорівнює 60*. Знайдіть катет FO. Завдання 5. У трикутнику АВС АВ=ВС=6см, кут А дорівнює 75*. Знайдіть висоту АД Даю 50 балов!!! прошу помогите (не на тяп ляп)

Ответы на вопрос

Отвечает Киселёва Ульяна.

Завдання 1.

У рівнобедреному трикутнику кути при основі рівні між собою. Отже, кожен з цих кутів буде дорівнювати (180 - 22) / 2 = 79 градусів.

Завдання 2.

Сума всіх кутів в трикутнику дорівнює 180 градусів, тому щоб знайти решту кутів, треба відняти від 180 градусів суму відомих кутів: 180 - 158 - 57 = 180 - 215 = -35. Отже, один з кутів трикутника має величину менше 0 градусів, що неможливо, тому це завдання не має розв'язку.

Завдання 3.

Якщо гострі кути відносяться як 2 : 7, то вони мають величини 2x і 7x, де x - деякий коефіцієнт пропорційності. Згідно з умовою задачі, сума цих кутів дорівнює 90 градусів (оскільки це гострий кут прямокутного трикутника). Тому маємо рівняння:

2x + 7x = 90

Звідки x = 10, і кути дорівнюють 20 градусів і 70 градусів.

Завдання 4.

За теоремою Піфагора в прямокутному трикутнику гіпотенуза дорівнює квадратному кореню з суми квадратів катетів. Тому маємо:

CO = 42 см

ОС² = CO² - FO²

FO = √(CO² - ОС²) = √(42² - (42/2)²) = √(1764 - 441) = √1323 ≈ 36.39 см

Отже, катет FO дорівнює близько 36.39 см.

Завдання 5.

Висота А - це відрізок, який проведений з вершини А перпендикулярно до сторони ВС. Утворений таким чином прямокутний трикутник має кут А в 75 градусів і катет ВА довжиною 6 см. Тому за

Отвечает Исупова Даша.

Ответ:

Сумма всех углов=180°

180-22=158

158/2=79