Знайдіть площу паралелограма, сторони якого дорівнюють 7см і 4см, а кут 45° Швидко будьласка я на

уроці​

Ответы на вопрос

Отвечает Аникин Кирилл.

Відповідь:

Пояснення:

Проведемо висоту паралелограма.

Оскільки кут при основі = 45 градусів, то висота h дорівнює за теоремою Піфагора:

4^2 = 2h^2

16 = 2 h^2

h^2 = 8

h = 2√2

Площа паралелограма

S = a * h

a - основа паралелограма = 7 см

h - висота = 2√2

S = 14√2 см^2

Відповідь: 14√2 см^2