Даю 100 баллов. Один з кутів трикутника дорівнює 60°, а два інших відносяться як 4:8. Знайдіть ті

кути.

Ответы на вопрос

Отвечает Третьяк Миша.

Ответ:

40градусів і 80 градусів

Объяснение:

Сумма кутів трикутника = 180градусів.

1 кут нам вже відомий, 60градусів.
180-60 = 120

Сумма 2 і 3 кута = 120градусів.

якщо вони відносяться як 4:8,

Хай 2 кут =4х

І 3 хай = 8х

4 + 8 = 12
12х = 120градусів

120 : 12 = 10

1х = 10

4 * 10 = 40градусів

8*10 = 80градусів

Кут 1 = 60градусів
Кут 2 = 40градусів
Кут 3 = 80градусів

В суммі 180градусів, все правильно

Отвечает Солдатова Александра.

Відповідь:

Пояснення:

∠а = 60°,∠b/∠c = 4:8

Нехай ∠b = 4х, ∠с = 8х

Сума кутів трикутника = 180°

60°+4х+8х=180°

12х=120°

х=120/12=10

∠b=4*10=40°

∠c=8*10=80°

поставте кращу відповідь, будь ласка