Катет прямокутного трикутника дорівнює 32 см. Точка, що лежить на цьому катеті, віддалена від

кінців гіпотенузи на 25 см. Знайдіть периметр та площу трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Кожевников Эдик.

Ответ:

Площа трикутника дорівнює 384см²

Периметр трикутника дорівнює 96см

Объяснение:

HB=AB-AH=32-25=7см

∆НВС- прямокутний трикутник

За теоремою Піфагора:

ВС=√(НС²-НВ²)=√(25²-7²)=24см.

S(∆ABC)=½*AB*BC=32*24/2=384см²

∆АВС- прямокутний трикутник

За теоремою Піфагора:

АС=√(АВ²+ВС²)=√(32²+24²)=

=√1600=40см

Р(∆АВС)=АВ+ВС+АС=40+32+24=

=96см