Апишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити наступні перетворення: Mg

→MgО→Mg(ОН)2→MgSO4→Mg(NO3)2

Ответы на вопрос

Отвечает Горборуков Никита.

Ответ:

2Mg+O2=2MgO

MgO + H2O = Mg(OH)2

Mg(OH)2 + H2SO4 = MgSO4 + 2H2O

MgSO4+2AgNO3=Mg(NO3)2+Ag2SO4

Объяснение: