Напишіть молекулярні рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення за такою

схемою: кальцій---кальцій оксид---кальцій гідроксид--кальцій карбонат--кальцій гідрогенкарбонат-- карбон(IV) оксид напишіть молекулярні рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення за такою схемою: залізо--ферум (ІІ) хлорид -- ферум(ІІІ)хлорид --ферум(ІІІ)гідроксид-- ферум(ІІІ)оксид-- ферум(ІІІ) хлорид

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Ярик.

Ответ: Ca+2H2O=Ca(OH)2+H2

Ca(OH)2+CO2=CaCO3+H2O

CaCO3=CaO+CO2 (t)

CaO+2HCl=CaCl2+H2O

CaCl2=Ca+Cl2 (электролиз)

2Fe+3Cl2=2FeCl3

2FeCl3+3H2SO4=Fe2(SO4)3+6HCl

Fe2(SO4)3+6NaOH=2Fe(OH)3+3Na2SO4

2Fe(OH)3=Fe2O3+3H2O

Fe2O3+3Mg=3MgO+2Fe

Объяснение: ну что же, вроде бы так